הצהרה ותנאי שימוש באתר

עבור לדף הקורסים – הקורס המצליח ביותר ללימוד מסחר בשוק ההון ובחוזים עתידיים

מסחר בחוזים עתידיים ואופציות כרוך בסיכון ואינו מתאים לכל אדם. אין לראות בכתוב לעיל כייעוץ השקעות מכל סוג שהוא. החומר המוצג באתר האינטרנט משמש למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין לראות בו משום המלצה לביצוע פעולות כלשהן בשווקי הנגזרות. הזמנת מוצרים ושירותים מאתר זה מוגבלת מגיל 18 ומעלה.

מסמך זה נועד למתן אינפורמציה בלבד, הוא אינו מהווה חוות דעת ו/או המלצה ו/או הדרכה מחייבת.  סקירת החומר והמידע הרלבנטי אינו מהווה יעוץ עסקי ו/או פיננסי ו/או משפטי ואינו תחליף לייעוץ עסקי /פיננסי/משפטי  שניתן באופן אישי ופרטני על ידי בעל מקצוע מתחומים אלו לרבות בעל מקצוע מתחום שוק ההון.

המידע וחומר הלימוד המופץ הינו לצורכי הקורס הלימודי בלבד, אין לעשות בו שימוש עסקי/מסחרי/משפטי ואין להפיצו לאחרים ללא היתר בכתב מפורש מבעל הזכויות לחומר זה.

כל שימוש שנעשה במידע ובחומר הלימודי אם לצורכי הפצה לאחרים ואם לצורכי שימוש מסחרי / עסקי אסור בהחלט ואם נעשה כן בניגוד לאמור לעיל , הנעשה ותוצאותיו הינו באחריות המבצע בלבד.

שם המשתמש והסיסמה מונפקים לצורך גישה לתוכני ההדרכות והחומר הלימודי, מיועדים למשתמש בודד. אין להעביר את הפרטים האישיים לשימוש אדם שאינו רכש את הזכות לקבל שם משתמש וסיסמה אישיים. מסירת פרטים ואפשרות גישה לאדם אחר מהווה הפרה של הסכם זה. מנוי/סטודנט שיעביר את פרטי הגישה האישיים שקיבל לכניסה לתכני הקורסים לאדם אחר ללא אישור בכתב, מצהיר במודע על בקשה לביטול מינויו ומבקש לבטל כל גישה שלו ושל אחרים לתכני הקורסים המוגנים בסיסמה ובמעשה זה מוותר על כל דרישה להחזר כספי או התחברות מחדש בעקבות ביטול מינויו והאפשרות להתחברות לתוכני האתר. כל האמור במידע המופץ הינו לצורכי לימוד בלבד וכל שימוש אחר הנעשה בו או בשלו הינו על האחריות הבלעדית של המבצע וכל זכות ו/או חובה וכל רווח ו/או הפסד שנגרם למבצע שבחר להתעלם מאזהרה זו חל עליו בלבד, לזכותו ו/או לחובתו ואל לו לבוא בטענה כל שהיא לאף אחד ולמישהו ממפיקי וממשווקי קורס זה בהווה ובעתיד.

אנו מתחייבים לשמור על פרטיך האישיים. אנו לא נשתף ולא נעביר מכל סיבה לשום גורם פרטים אישיים שייווצרו במערכת האתר.

אנחנו מאמינים באופן מוחלט ברמתו של חומר הלימוד ובדרכי המסחר המוצגים בשיעורים לאורך מסלול ההכשרה, ולכן, אנחנו מעזים באופן חריג ובלעדי לתת לך אחריות של 100% שתבין איך להרוויח מהמסחר בשוק ההון. ביטול עסקה תתאפשר תוך 14 ימים מהתשלום לכל אחד מהמוצרים והשירותים באתר מלבד מוצרים שסופקו במלואם כגון ספרים והדרכות וידאו.

הבנת כבר בתחילת הדברים, שרוב האנשים אינם מצליחים ואינם שורדים לאורך זמן. הבנת שהסיבות לכך הן חוסר משמעת והיכולת להתמודד מבחינה מנטלית. ולכן, אנחנו מבינים שללא תרגול מעשי לאורך זמן וחשיפה למצבי שוק שונים בעת המסחר, הסיכוי להצליח הוא נמוך. מסיבה זו כדי שתצליח במסחר ועל מנת שתהיה בין הסוחרים ששורדים ומרוויחים כסף לאורך שנים, אנחנו דורשים עמידה במטלות הניתנות במהלך ההכשרה. רק על-ידי בביצוע המטלות ותרגול המסחר הלכה למעשה, תוך דיווח ושליחת הביצועים אלינו למעקב ומשוב, רק כך תוכל לראות תוצאות שיובילו בהמשך לרווחים כספיים ללא גבול ולחופש ללא תלות. לסטודנט שמסיבותיו יחליט לא לעמוד במטלות הקורס ולא יעביר את התרגולים לבדיקה, תינתן תמיכה לאורך כל מסלול ההכשרה ללא הגבלה. 

חלקי קורסים, ספרים ומוצרי מידע נוספים במסגרת האתר או כל פעילות אחרת אינה כלולה בתוכנית ההכשרה והם ניתנים כחומר מידע מקצועי נוסף לפי החלטת הצוות המקצועי. מובן ומוסכם כי סטודנט שבחר לפתוח חשבון מסחר בכסף אמיתי ו/או בחר להתחיל לסחור בכסף אמיתי, מבין איך להרוויח מהמסחר עפ”י המידע והחומר המקצועי שקיבל במסגרת ההכשרה במסלול לימודים באתר זה ולוקח את האחריות לגבי הצלחתו או אי הצלחתו על עצמו ולא יהיו לו טענות כלשהן בנוגע לרווחים או הפסדים עתידיים.

הסכם זה הוא ההסכם הקובע לכל עניין בנוגע לתנאי השימוש באתר ולגבי כל חומר שיווקי או המקצועי הניתן במסגרת הקורסים והספרים. מידע שמופיע באופן כללי ברחבי האינטרנט ולא במסגרת הסכם זה, אינו מהווה חלק מתנאי השימוש ומהאחריות הניתנים למצטרפים לאחד מהקורסים שבאתר זה. בביצוע תשלום לאחד מהקורסים, הספרים או שירותים במסגרת אתר זה, מובן ומוסכם על-ידך התנאים שבהסכם זה ולא יהיו לך דרישות פיצוי כספי או שווה ערך כל שהוא בגין אי הצלחה או הפסדים כספיים.

לתשומת ליבך – כדי להיכנס לתוכנת המסחר יש צורך ברישום באתר תוכנת המסחר והגרפים Sierra Chart.com
עבור קבלת המידע הבורסאי של השוק, הבורסה גובה סכום סמלי. חשוב לציין כי כל עלות עבור השימוש במערכת הגרפים והמסחר, אינה קשורה וכלולה בתשלום עבור הקורסים, השירותים והמוצרים שמוצעים באתר gevatrade.com
יש באפשרות כל סטודנט לבחור כל פלטפורמת מסחר (תוכנה + גרפים) מכל חברת ברוקר, עפ”י העדפתו, באופן ישיר שאינו קשור לתכנים שמופיעים בשיעורי הלימוד. מי שיבחר לעבוד עם תוכנות שונות מהמוצגות במסגרת ההכשרה, ייקח בחשבון שלא נוכל לסייע בתמיכה טכנית ובתפעול מערכת הגרפים.

עלות הקורס כוללת גישה לכל שיעורים והדרכות ללא הגבלה של מקום וזמן, ליווי ותמיכה במסגרת מערכת האתר של הקורס לתקופת פרסום השיעורים 14 שבועות, מיום ההרשמה וקבלת פרטי הגישה לחברים במסגרת המסלול המלא בלבד, באמצעות האימייל ובתמיכה טלפונית עפ”י הצורך ושיקול דעת של הצוות המקצועי, אך אינה כוללת עלויות של שירותים ומידע שניתנים ע”י גורמים חיצוניים עצמאיים.

התכנים מתעדכנים מדי פעם עפ”י השינויים שקורים בשווקים השונים כדי לספק לך את המידע המקצועי ביותר ולכן, יתכנו שינויים במבנה הסרטונים, ההרצאות וההדגמות שמוצגים בתוכני הלימוד. בנוסף לתכנים הלימודיים במסגרת השיעורים, קיים מדור טיפים מיוחד, בו מוצרים הסברים ותשובות לשאלות שהועלו ע”י הסטודנטים. 

בהצטרפות לאחד מהמסלולים את/ה מאשר/רת כי מובנים מוסכמים לך התנאים בהצהרה זו. יש למלא שאלון המצורף ולשלוח לתמיכה לאחר התשלום: להורדת השאלון לחץ כאן.

השירות או המוצרים שמוזמנים במסגרת אתר זה, יסופקו ללקוח תוך 24 שעות מרגע אישור התשלום. למוצרים דיגיטליים וקורסים אינטרנטיים, ישלח קישור הורדה או התחברות. מוצרים מוחשיים, ישלחו בדואר רשום לכתובת שמצוינת בהזמנה תוך 24 שעות מאישור תשלום ההזמנה. למפגשי כנסים, סמינרים והדרכות פרונטליים, ישלח מידע באימייל לגבי פרטי האירוע וההגעה.

כל הזכויות שמורות לגבע גזית Geva International Trading

תשובות לשאלות מובילות ניתן לראות בדף הבית של האתר: https://www.gevatrade.com