כל מה שאתה צריך כדי להצליח בשוק ההון במקום אחד

שאלות ותשובות על הקורס המקצועי ביותר למסחר בשוק ההון

מעדיף ללמוד מסוחר מנוסה שחי ונושם את המסחר לאורך שנים?!
 
זו הכשרה בליווי אישי עם גבע גזית ישירות, אחד על אחד.
 
בנוסף, כל התכנים במקצועיים מוגשים לך בפורמט נוח לצפייה ותרגול מעשי באתר חברים סגור. תקבל מיד לאחר ההרשמה שם משתמש וסיסמה אישיים ותוכל להתקדם בקצב שלך ובזמן שנוח לך בלי להיות תלוי בקבוצה, בנסיעות למפגשים, חנייה ובמרצה שחייב להספיק להעביר את החומר בזמן קצר בלי יכולת לתת מענה לכל שאלה שיש לך. בטח בלי התייחסות אליך אישית.
 
הגישה לכל התכנים – שעורים, תרגולים מעשיים, שאלונים, בחנים, דוגמאות מסחר אמיתי של גבע גזית, מפגשים חיים ועוד ועוד, היא לכל החיים.
אין לחץ, אתה יכול ללמוד מתי ואיך שאתה רוצה.
גם אם משהו לא מובן תמיד אפשר לחזור על החומר.
 
ואם יש לך שאלה בכל זאת?
גבע גזית זמין באופן יוצא דופן לכל שאלה באימייל, WhatsApp אפילו להתחבר מחשב מול מחשב ולדבר עם גבע ישירות בטלפון.
 
תוכל בנוסף לשלוח לגבע תיעוד יום יומי של כל העסקאות שתעשה ולקבל מגבע משוב על כל עסקה.
רק ככה תבין מהר אם סחרת נכון ותוכל להתקדם באון המקצועי המהיר ביותר!

כשאתה מצטרף למסלול ההכשרה הזה, אתה יודע שאתה בוחר את הטוב ביותר!

לא בגלל שאנחנו בטוחים בכך, אלא מחוות הדעת וההמלצות החמות שקבלנו לאורך השנים ממאות בוגרים שעברו את המסלול וחוו את איכות ורמת השירות יוצאת הדופן של גבע גזית.

תחשוב על זה רגע... כמה פעמים ישבת וכתבת מכתב המלצה ארוך למישהו שנתן לך שירות?

כדי שמישהו יכתוב מכתב תודה כמו אלו שגבע גזית מקבל, כנראה השירות שאתה מקבל הוא באמת יוצא דופן.

אתה יכול להיות שקט ובטוח שאתה במקום הטוב ביותר!עבור ובחר את הקורס הטוב ביותר עבורך >>

בוודאי, כל אדם שרוצה ללמוד את הכלים שיאפשרו לו ליצור מקור הכנסה קבוע ללא תלות בשום אדם או גורם אחר, יכול ללמוד ולהבין את חומר הלימוד.
אפשר להתחיל עם קורס הזהב ואחר כך להשלים למסלול המלא. פרטים כאן: https://www.gevatrade.com/?p=2525

לצורך מסחר שפוי, מומלץ להיות מול המחשב בין חצי שעה לשעה, לא יותר משעתיים רצופות. כמה שפחות עדיף. לתרגול אפשר יותר כדי להתמקצע.

שיטת המסחר הנלמדת במסגרת ההכשרות, מאפשרת לקחת “ביסים” מהירים מהשוק בזמן קצר במיוחד.

מדהים מה שהקורס יכול לעשות עבורך. במסגרת מסלול ההכשרה תיחשף למסחר התלת מימדי – 3 מודולים התנהגותיים מאוד חזקים של השווקים. זהו מידע שישנה את כל גישת המסחר שהתרגלת עד היום.

שילוב שלושת המודולים יחד, יפתח עבורך אינספור הזדמנויות בסיכון נמוך ובביטחון גבוה. הכלים שתקבל יאפשרו לך לעשות את השינוי הגדול בחייך ולפרוץ קדימה וליצור תוחלת כספית ורווחים לקראת השנים הבאות.

שום קורס והכשרה בעולם, לא מלמדת את הגישה הזו במסחר.

אנחנו סוחרים עם תוכנת הגרפים של Sierra chart. ניתן להוריד את התוכנה כאן: https://www.gevatrade.com/?p=5170.

למעשה כמעט כל מערכת יכולה להתאים. עדיף מערכת שמותאמת למסחר בחוזים עתידיים אך גם metatrader 4 או מערכת דומה יכולה להתאים בשלב הראשון.

בכל מקרה התוכנה המומלצת היא זו שהכי נוחה לך באופן אישי.

זה המסלול המקיף והגדול ביותר בעולם להכשרת סוחרים בשוק ההון ובחוזים עתידיים בפרט. ממש כך.

גבע גזית מפתח גישת המסחר התלת מימדית 3D TRADING, הוא היחיד שמלמד לסחור בשילוב קורלציות וב- SPREAD על פערי מחיר. אלו השיטות של הסוחרים בבתי ההשקעות הגדולים בעולם. אתה תופתע איך אפשר להרוויח בביטחון ובשקט.

זה לא עוד קורס, זהו למעשה מסלול הכשרה בליווי אישי שאינו דומה ברמתו ותוכנו לשום קורס שפגשת עד היום. בסדרת שיעורים והדרכות וידאו, תיחשף לטכניקות שפותחו מניסיון מצטבר של שנים על-ידי גבע גזית, טכניקות שגבע מבצע במסחר היום יומי של עצמו במשך שנים ושבעזרתם הצליח ונהיה לאחד מסוחרי החוזים המצליחים ביותר.

תקבל מידע חדש שונה באופן מהותי מכל מה שאתה מכיר עד היום. רמת ההגשה, נושאי הלימוד והדוגמאות בזמן אמת בכסף אמיתי, ידהימו אותך ויגרמו לך להבין שאפשר להצליח במסחר ולהרוויח כסף על בסיס יום יומי.

מלבד האפשרות לחזור על החומר בכל זמן ללא הגבלה, אתה מקבל תמיכה ומעקב אישי לאורך כל הדרך. אתה לא לבד!

בוודאי, אנחנו הצוות וגבע באופן אישי, עומדים לרשותך בכל שאלה ועושים כל שבאפשרותינו לתרום להצלחתך ולהצלחת אנשים רבים ככל האפשר.

בנוסף, תקבל גישה לקבוצת סוחרים סגורה וסודית בה תפגש עם סוחרים כמוך ותענה בכל שאלה. השיטה של גבע כל כך עוצמתית, שגבע מרשה לעצמו לפרסם בכל בוקר איתותים למסחר בפייסבוק בנוסף למאמרים והדגמות של פוזיציות שהוא סוחר בכסף אמיתי.

מלבד האפשרות לחזור על החומר בכל זמן ללא הגבלה, אתה מקבל תמיכה ומעקב אישי לאורך כל הדרך. אתה לא לבד!

דבר ראשון, אין צורך לפתוח חשבון מסחר לפני שאתה מבין מה לעשות ואיך לסחור נכון. אתה מקבל מערכת מסחר אמיתית לתרגול, אך הכסף הוא כסף “מונופול”, דמו.

רק לאחר שאתה מבין שאתה מבין מה לעשות ואתה מרוויח לאורך זמן על סמך מתודולוגיה ופעולות שחוזרות על עצמן ולא במקרה, אתה יכול לשקול לפתוח חשבון בכסף אמיתי.

מבחינת הסיכון הכספי לאחר מכן. פתיחת חשבון מומלצת היא של 5,000 דולר. (המינימום הוא 3,000$ עם חוזי המיקרו). המקסימום שאתה יכול להפסיד במידה ותעשה את כל ה”שטויות” או שיקרה משהו מאוד חריג בשוק, הוא סכום של 4,000 דולר. הברוקר יעצור את אפשרויות המסחר שלך במידה והחשבון יגיע לסכום של 1,000 דולר (חיובי) בחשבון.

וזה רק במקרה של חוסר אחריות מצדך וחוסר משמעת טוטאלית. פשוט אין סיבה להגיע למצב כזה. אך, האם מצב כזה הוא קטסטרופה בה ישתנו חייך ולא תוכל להתגבר על כך?

כנראה שלא. למעשה אני לא מכיר עוד תחום מקצועי שבו במינימום זמן, השקעה, השכלה, התחייבויות וסיכון, אפשר להרוויח כל כך הרבה כסף בזמן קצר כל כך.

אין עוד תחום מקצועי שבלחיצות עכבר פשוטות אפשר ליצור מקור הכנסה לא מוגבל ושאינו תלוי באף אחד מלבדך.

אם אתה מכיר תחום מקצועי כזה, אשמח לשמוע על כך

בשונה מישראל, במסחר בחוזים אתה משלם רק עבור ביצוע קניה ומכירה. העמלה משתנה מסוחר לסוחר ומברוקר לברוקר דרכו נפתח חשבון המסחר.

מה שיפה בחוזים עתידיים, שהעמלות נמוכות ביחס לכל נגזרת אחרת בשוק ההון.

לדוגמא: עם במקרה הגבוה ביותר תשלם 7$ עמלת קניה + מכירה, עדיין תהיה ברווח נקי גם מתנודה של פיפס אחד בלבד.

פיפס אחד שווה בחוזה המיני s&p 500 – 12.5$ כלומר, רווח של 5.5.$.

למעשה עלויות העמלות בחוזים עתידיים הן נמוכות מאוד ולא משפיעות על המסחר.

בלי קשר לעמלות הקניה והמכירה, יש לקחת בחשבון עלויות המידע הבורסאי.

זה יכול להיום בין 11$-22$ לחודש, תלוי בכמות המידע וסוגי החוזים שתבקש לסחור עליהם.

* בהתאם לבחירת פלטפורמת המסחר, תקבל בנוסף גרפים. בחלק מהמקרים הגרפים ניתנים בחינם, ברוב המקרים יש עלות של 20$-60$ לחודש.

התהליך פשוט ביותר, ברגע שתלחץ על כפתור “קנה עכשיו”, תועבר לדף תשלום. יש לך שתי אפשרויות, אחת, חלוקה לתשלומים נוחים לפי בחירתך (ללא ריבית והצמדה).

שתיים, מחיר מיוחד בהנחה גדולה למשלמים בתשלום אחד.

לאחר אישור התשלום, תקבל הפנייה באמצעות הודעה לאימייל עם שם משתמש וסיסמה אישיים. 

** ניתן גם לעשות העברה בנקאית מבלי לתפוס מסגרת בכרטיס אשראי.

מרגע זה תפתח בפניך הגישה לשיעורים ולהדרכות ללא הגבלה לכל החיים.

אני שמח שאתה שואל לגבי המחיר. כמו שהבנת, זה לא עוד קורס רגיל ולא קורס קבוצתי בכיתה או בוובינר. זה מסלול בחניכה אישית ובליווי צמוד.

מתי בפעם האחרונה הרשית לעצמך מאמן צמוד? מישהו שעושה יום יום את מה שהוא מלמד!

הניסיון הרב של גבע גזית בהכשרת סוחרים לאורך השנים, מוגש באופן ייחודי ומציג בפניך גישה וטכניקות מסחר שלא תלמד בשום מסגרת אחרת בארץ או בעולם, באחריות מלאה.

במסגרת קורס זה, ניתנת לך גישה מלאה לשיעורי הקורס ללא הגבלה של זמן ומקום. אתה מקבל מערך שלם של תרגולים ומעקב אישי ללא הגבלה בכל תקופת ההכשרה, כל עוד תרצה את עזרתו של גבע והצוות.

מבחינת המחיר, אומנם הקורס ממוצב ברף הגבוה של המחירים שמוצעים בשוק, אך ערכו מבחינת המידע, התמיכה והליווי, אינם ניתנים להשוואה. למעשה, מסלול החניכה יקצר את זמן ההכשרה שלך כסוחר ויחסוך ממך הפסדים כואבים ועגמת נפש רבה.

אם היינו מנסים להעריך את שווי המידע והניסיון שאתה מקבל במסגרת הכשרה זו, העלות הייתה שווה לכמה מאות אלפי שקלים, רק על הניסיון המצטבר, הליווי האישי וההשקעה הכספית.

זה מוכח כל יום מחדש ע”י הסטודנטים שלאחר הכניסה למסלול ההכשרה, מודים וממליצים בחום. הם יודעים משהו שמי שעוד לא הצטרך, לא יוכל להבין. ראו מה כותבים הבוגרים: https://www.gevatrade.com/?p=2793

וגם כאן עוד ועוד המלצות: https://www.gevatrade.com/?p=2768

למעשה בחישוב מהיר גם למי שבוחר את מסלול התשלומים השנתי, ההשקעה שלך בעצמך היא רק 41 ש”ח ליום, כאשר המטרה הראשונית להגיע ליעד רווח של לפחות 100$ ביום. (2,000$ בממוצע לחודש, בכל חודש לכל החיים).

שים לב – שאתה מקבל את מסלול החניכה בשתי הצעות מחיר מיוחדות ובהנחה גדולה ביחס למחיר הרגיל והמלא של הקורס.

אתה באמת צריך לחשוב ברצינות עד כמה חשוב לך להכיר את הכלים שיאפשרו לך לצאת מתלות לחירות אישית וכלכלית. הדבר המדהים לאחר הדרכת אלפי אנשים בדיוק כמוך, שכולם תופסים את הראש לאחר התנסות ראשונית, ולא מאמינים עד כמה זה פשוט להרוויח מהמסחר. אין לנו ספק שתבין איך להרוויח בכל יום לפחות 100$. זה אומר לפי 20-22 ימי מסחר בחודש, תוספת הכנסה של כ-2,000$ בחודש, מה רע? תוספת נחמדה בכל חודש לכל החיים. וזה רק כיעד ראשוני. תוכל ליישם את הכלים שתקבל ולהרוויח הרבה יותר, למעשה השמיים כבר מזמן לא הגבול! הכניסה למסלול הזה דורשת רצינות ועמידה ביעדים ובמשימות שתקבל בכל שיעור. זה קורס מעשי ולא תאורתי. לאחר שתכיר ותתנסה באופן מעשי, תדע אם התחום מתאים לך. אתה צריך לתרגל ולעשות מסחר פעיל של קניות ומכירות במערכת המסחר כדי לראות תוצאות. מהרגע שחוזי המיקרו יצאו לאוויר, אנשים מצליחים להרוויח גם לאחר המעבר למסחר בכסף אמיתי. זה פשוט מדהים אלו הזדמנויות חוזי המיקרו מאפשרים. אפשר להתחיל עם קורס הזהב ואחר כך להשלים למסלול המלא פרטים כאן.
אנחנו מאמינים באופן מוחלט ברמתו של חומר הלימוד ובדרכי המסחר המוצגים בשיעורים לאורך מסלול ההכשרה, ולכן, אנחנו מעיזים באופן חריג ובלעדי לתת לך אחריות של 100% שתבין איך להרוויח מהמסחר בשוק ההון. הבנת כבר בתחילת הדברים, שרוב האנשים אינם מצליחים ואינם שורדים לאורך זמן. הבנת שהסיבות לכך הן חוסר משמעת והיכולת להתמודד מבחינה מנטלית. ולכן, אנחנו מבינים שללא תרגול מעשי לאורך זמן וחשיפה למצבי שוק שונים בעת המסחר, הסיכוי להצליח הוא נמוך. מסיבה זו כדי שתצליח במסחר ועל מנת שתהיה בין הסוחרים ששורדים ומרוויחים כסף לאורך שנים, אנחנו דורשים עמידה במטלות הניתנות במהלך ההכשרה. רק על-ידי בביצוע המטלות ותרגול המסחר הלכה למעשה, תוך דיווח ושליחת הביצועים אלינו למעקב ומשוב באופן יום יומי, רק כך תוכל לראות תוצאות שיובילו בהמשך לרווחים כספיים ללא גבול ולחופש ללא תלות. מהרגע שחוזי המיקרו יצאו לאוויר, אנשים מצליחים להרוויח גם לאחר המעבר למסחר בכסף אמיתי. זה פשוט מדהים אלו הזדמנויות חוזי המיקרו מאפשרים.
אם נושא המסחר בשוק ההון והרצון להכיר כלים שיאפשרו לך להרוויח כסף ללא תלות במישהו, בזמן ובמקום, באמת חשובים לך? למה? מה הסיבה החשובה ביותר שבגללה אתה רוצה ללמוד לסחור בשוק ההון? אם אתה חושב שגם לך מגיע להרוויח הרבה יותר וגם למשפחתך ולילדיך מגיע חופש ואפשרויות טובים בהרבה? תזמין את הקורס כבר עכשיו! חבל על כל רגע שאתה מבזבז על מחשבות והתלבטויות. אתה במקום הנכון עם האיש הנכון! * אם אתה מעדיף חניכה פרטית, פנים מול פנים? צלצל אלינו עוד היום ותאם עם גבע מפגש הכרות אישי – בחינם!
סדנאות שאסור לפספס
ללמוד מקצוע משתלם ביותר
סטודנטים ממליצים על המסלול המלא 3D TRADING
אנשי עסקים ממליצים על קורס ה”זהב”
ידע כל כך פשוט וכל כך עוצמתי
מפגשים פרונטליים בנוסף לשיעורים אונליין