שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

בוודאי, כל אדם שרוצה ללמוד את הכלים שיאפשרו לו ליצור מקור הכנסה קבוע ללא תלות בשום אדם או גורם אחר, יכול ללמוד ולהבין את חומר הלימוד.

מדהים מה שהקורס יכול לעשות עבורך. במסגרת מסלול ההכשרה תיחשף למידע שישנה את כל הגישה וצורת המסחר שהתרגלת עד היום. הכלים שתקבל יאפשרו לך סוף סוף לעשות את השינוי הגדול בחייך ולפרוץ קדימה וליצור תוחלת כספית ורווחים לקראת השנים הבאות.

זה לא עוד קורס, זהו למעשה מסלול הכשרה בליווי אישי שאינו דומה ברמתו ותוכנו לשום קורס שפגשת עד היום. בסדרת שיעורים והדרכות וידאו, תיחשף לטכניקות שפותחו על-ידי גבע גזית, טכניקות שגבע מבצע במסחר היום יומי של עצמו במשך שנים ושבעזרתם הצליח ונהיה לאחד מסוחרי החוזים המצליחים ביותר.

תקבל מידע חדש שונה באופן מהותי מכל מה שאתה מכיר עד היום. רמת ההגשה, נושאי הלימוד והדוגמאות בזמן אמת בכסף אמיתי, ידהימו אותך ויגרמו לך להבין שאפשר להצליח במסחר ולהרוויח כסף על בסיס יום יומי. 

מלבד האפשרות לחזור על החומר בכל זמן ללא הגבלה, אתה מקבל תמיכה ומעקב אישי ע"י הצוות המקצועי לאורך כל הדרך. אתה לא לבד!

בוודאי, אנחנו הצוות וגבע באופן אישי, עומדים לרשותך בכל שאלה ועושים כל שבאפשרותינו לתרום להצלחתך ולהצלחת אנשים רבים ככל האפשר.

בנוסף, תקבל גישה לקבוצת סוחרים סגורה וסודית בה תפגש עם סוחרים כמוך ותענה בכל שאלה. גבע מפרסם בכל בוקר איתותים למסחר, מאמרים והדגמות של פוזיציות שהוא סוחר בכסף אמיתי.

התהליך פשוט ביותר, ברגע שתלחץ על כפתור "קנה עכשיו", תועבר לדף תשלום. יש לך שתי אפשרויות, אחת, חלוקה לתשלומים נוחים לפי בחירתך (ללא ריבית והצמדה).

שתיים, מחיר מיוחד בהנחה גדולה למשלמים בתשלום אחד.

לאחר אישור התשלום, תקבל הפנייה באמצעות הודעה לאימייל, להכנס לאתר הקורס להשלמת הרישום וקבלת שם משתמש וסיסמא אישיים.

מרגע זה תפתח בפניך הגישה לשיעורים ולהדרכות.

אני שמח שאתה שואל לגבי המחיר. כמו שהבנת, זה לא עוד קורס רגיל ולא קורס קבוצתי בכיתה או בוובינר. זה מסלול בחניכה אישית ובליווי צמוד.

מתי בפעם האחרונה הרשית לעצמך מאמן צמוד? מישהו שעושה יום יום את מה שהוא מלמד!

הניסיון הרב של גבע בהכשרת סוחרים לאורך השנים מוגש באופן ייחודי ומציג בפניך גישה וטכניקות מסחר שלא תלמד בשום מסגרת אחרת בארץ או בעולם, באחריות מלאה.

במסגרת קורס זה, ניתנת לך גישה מלאה לשיעורי הקורס ללא הגבלה של זמן ומקום. אתה מקבל מערך שלם של תרגולים ומעקב אישי ללא הגבלה בכל תקופת ההכשרה, כל עוד תרצה את עזרתו של גבע והצוות.

מבחינת המחיר, אומנם הקורס ממוצב ברף הגבוה של המחירים שמוצעים בשוק, אך ערכו מבחינת המידע, התמיכה והליווי, אינם ניתנים להשוואה. למעשה, מסלול החניכה יקצר את זמן ההכשרה שלך כסוחר ויחסוך ממך הפסדים כואבים ועגמת נפש רבה.

למעשה בחישוב מהיר גם למי שבוחר את מסלול התשלומים השנתי, ההשקעה שלך בעצמך היא רק 41 ש"ח ליום, כאשר המטרה הראשונית להגיע ליעד רווח של לפחות 100$ ביום. (2,000$ בממוצע לחודש, בכל חודש לכל החיים).

שים לב – שאתה מקבל את מסלול החניכה בשתי הצעות מחיר מיוחדות ובהנחה גדולה ביחס למחיר הרגיל והמלא של הקורס.

אתה באמת צריך לחשוב ברצינות עד כמה חשוב לך להכיר את הכלים שיאפשרו לך לצאת מתלות לחירות אישית וכלכלית. הכניסה למסלול הזה דורשת רצינות ועמידה ביעדים ובמשימות שתקבל בכל שיעור. זה קורס מעשי ולא תאורתי.

אתה אף פעם לא תדע אם התחום מתאים לך. רק אחרי שתכיר ותתנסה באופן מעשי, תדע אם התחום מתאים לך. אתה צריך לתרגל ולעשות מסחר פעיל של קניות ומכירות במערכת המסחר כדי לראות תוצאות.

דבר ראשון, אין צורך לפתוח חשבון מסחר לפני שאתה מבין מה לעשות ואיך לסחור נכון. אתה מקבל מערכת מסחר אמיתית לתרגול, אך הכסף הוא כסף "מונופול", דמו. אין שום סיבה שתתרגל ותסתכן בכסף אמיתי לפני שהגעת לרמה מקצועית מתאימה.

רק לאחר שאתה מבין שאתה מבין מה לעשות ואתה מרוויח לאורך זמן על סמך מתודולוגיה ופעולות שחוזרות על עצמן ולא במקרה, אתה יכול לשקול לפתוח חשבון בכסף אמיתי.

מבחינת הסיכון הכספי לאחר מכן. פתיחת חשבון דורשת סכום של 5,000 דולר. המקסימום שאתה יכול להפסיד במידה ותעשה את כל ה"שטויות" או שיקרה משהו מאוד חריג בשוק, הוא סכום של 4,000 דולר. הברוקר יעצור את אפשרויות המסחר שלך במידה והחשבון יגיע לסכום של 1,000 דולר (חיובי) בחשבון.

וזה רק במקרה של חוסר אחריות מצדך וחוסר משמעת טוטאלית. פשוט אין סיבה להגיע למצב כזה. אך, האם מצב כזה הוא קטסטרופה בה ישתנו חייך ולא תוכל להתגבר על כך?

כנראה שלא. למעשה אני לא מכיר עוד תחום מקצועי שבו במינימום זמן, השקעה, השכלה, התחייבויות וסיכון, אפשר להרוויח כל כך הרבה כסף בזמן קצר כל כך. אין עוד תחום מקצועי שבלחיצות עכבר פשוטות אפשר ליצור מקור הכנסה לא מוגבל ושאינו תלוי באף אחד מלבדך. אם אתה מכיר תחום מקצועי כזה, אשמח לשמוע על כך.

אנחנו מאמינים באופן מוחלט ברמתו של חומר הלימוד ובדרכי המסחר המוצגים בשיעורים לאורך מסלול ההכשרה, ולכן, אנחנו מעיזים באופן חריג ובלעדי לתת לך אחריות של 100% שתבין איך להרוויח מהמסחר בשוק ההון.

הבנת כבר בתחילת הדברים, שרוב האנשים אינם מצליחים ואינם שורדים לאורך זמן. הבנת שהסיבות לכך הן חוסר משמעת והיכולת להתמודד מבחינה מנטלית.

ולכן, אנחנו מבינים שללא תרגול מעשי לאורך זמן וחשיפה למצבי שוק שונים בעת המסחר, הסיכוי להצליח הוא נמוך. מסיבה זו כדי שתצליח במסחר ועל מנת שתהיה בין הסוחרים ששורדים ומרוויחים כסף לאורך שנים, אנחנו דורשים עמידה במטלות הניתנות במהלך ההכשרה. רק על-ידי בביצוע המטלות ותרגול המסחר הלכה למעשה, תוך דיווח ושליחת הביצועים אלינו למעקב ומשוב באופן יום יומי, רק כך תוכל לראות תוצאות שיובילו בהמשך לרווחים כספיים ללא גבול ולחופש ללא תלות.

אם נושא המסחר בשוק ההון והרצון להכיר כלים שיאפשרו לך להרוויח כסף ללא תלות במישהו, בזמן ובמקום, באמת חשובים לך?

למה? מה הסיבה החשובה ביותר שבגללה אתה רוצה ללמוד לסחור בשוק ההון?

אם אתה חושב שגם לך מגיע להרוויח הרבה יותר וגם למשפחתך ולילדיך מגיע חופש ואפשרויות טובים בהרבה? תזמין את הקורס כבר עכשיו!

חבל על כל רגע שאתה מבזבז על מחשבות והתלבטויות. אתה במקום הנכון עם האיש הנכון!

* אם אתה מעדיף חניכה פרטית, פנים מול פנים? צלצל אלינו עוד היום ותאם עם גבע מפגש הכרות אישי – בחינם!